Ouderbijeenkomst op zaterdag 11 juli

Ouderbijeenkomst op zaterdag 11 juli

4 juli 2020 16:45


Aan alle ouders/verzorgers,

De Jeugdcommissie is al druk bezig met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Zoals elk jaar vinden er altijd wijzigingen plaats in de teams, de staf en ook in de Jeugdcommissie.

Op zaterdag 11 juli willen wij graag kennis maken met de ouders en verzorgers van de spelers. Want zonder jullie is er geen voetbal mogelijk. Er zullen wellicht vragen zijn over de teamindeling en jullie hebben misschien ook op- en aanmerkingen over zaken waar wij niet aan gedacht hebben.

We hebben de Ouderbijeenkomsten in drieën gedeeld, hieronder de tijden voor elke leeftijdsgroep.

-        Mini's, JO-7 en JO-8.  Aanvang: 10.00 uur
-        JO-10, JO-11, JO-13.  Aanvang: 11.30 uur
-        JO-14, JO-15, JO-16 en JO-17. Aanvang: 13.00 uur

De voorlopige teamindeling kunt u hieronder vinden.

Kortom, we denken dat deze bijeenkomst een mooie start is voor het nieuwe seizoen en we willen alle ouders dan ook nadrukkelijk vragen om hierbij aanwezig te zijn.

Met vriendelijke groet, namens de Jeugdcommissie

Rene Scholten

 

Voorlopige teamindeling

JO7

JO8

JO11

Levi van Maasbommel

Aaron Peppelinkhausen

Biko Benjamin Slagter

Cabdisamed Jeylani

Chris Hofman

Abdul Uwimana Amisi

Kian Koopman

Amando Verheij

Alp Yildirim

Xavi Koopman

Devrim Cakan

Cabdirahman Jeylani

Kasteleijn, Olivier

Emin Baslilar

Sem Jansink

Yassir Hamidi

Jamyro Groeneveld

Ayaz Akdeniz

 

Jesse Nijman

Elkut Arali

 

Mohamed Abillahi

Michael Sahdo

 

Niklas Wiegers

Tugra Kayhan

 

Lois Velders

Bartelds, Luciano

 

Trainer: Kevin Beekman

Terpstra, Cheyden

 

 

Trainer: Damian Fyma

JO12

JO13

 

Redouan Yadir

Amour Mouele

 

Yussef Aldoula

Mounir Benkaddour

 

Deycem

Boaz Wiering

 

Karsten Bijl

Maruan Benkaddour

 

Arda Kizginel

Quinn Nijman

 

Arda Koycu

Samuel Nigse

 

Kai Jakobs

Syl Velders

 

Keon van der Veen

Yassin Ezafzafi

 

Mahmud Aldoula

Abdirahman Ashur Hassan

 

Vince Ellar Dikkeboom

Jason Keijzer

 

Juan Pols

Harun Ozkan

 

Trainer: Michelle Pols

Milou Zeijseink

 

 

Nora van den Berkmortel

 

 

Trainer: Said Ezafzafi

 

 

 

 

JO14

JO15

 

Amine Laoulichki

Abbas Haidar

 

Walid Elkhaloufi

Talha Karaarslan

 

Altan Kayra Koycu

Aytag Araz

 

Omer Oztoprak

Vince Ooms

 

Kas van Dijk

Melle van Schot

 

Weza Noë

Mike Hoppener

 

Yassir Belyazid

Akdeniz, Arda

 

Jeylani Sabir

Bozdag, Akif

 

Kianosh Tavana

Biniam Goytom Afewerki

 

Musie Zeray Weldeselassie

Harun Koc

 

Ruben Frek

Mohamed Khalifa

 

Sam Ellar Dikkeboom

Rosanna Thomassen

 

Alana Saghir

Yildirim, Bilal

 

Ozteke, Kaan

Aldoula, Ahmed

 

 

Trainer: Osman Koycu

 

 

 

 

JO16

JO17

 

Talip Bahadir

Frans Hofman

 

Ayoub Ahrirou

Anil Akdogan

 

Chakir Tafranti

Dani Scanu

 

Delano Jansen Tavares

David Moes

 

Hamza Alraheb

Ensar Kayhan

 

Jamian Spiegelenberg

Gabriel Condrea

 

Jonathan Marlet

Ilias Sottou

 

Max Rutten

Mazyar Pashapour

 

Polat Yigit Kayhan

Noah Lakhdar

 

Sem Onstenk

Tycho Frederiks

 

Sem ter Maat

Hekmat Aljadaan Alshahoud

 

Samuel Heshelu

Kaan Turksever

 

Tedros, Tesfay

Noëll Lawson

 

Samir Khalifeh

Eyad Aljadaan Alshahoud

 

Sekeriye Ashur Hassan

Zeyad Aljadaan Alshahoud

 

Trainer: Ökkes Kayhan

Trainer: Dirk Wiersma

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!