Contactgegevens

Contactgegevens

Accommodatie:   Sportcomplex "Zuidveen"
Laan naar Eme 97
7204 LZ ZUTPHEN
Postbus 617
7200 AP Zutphen 
Telefoon   0575 - 52 68 81
Rabobank   NL33RABO0376706236
Internet   www.bequickzutphen.nl
E-mail   bequick@bequickzutphen.nl
KvK   40101416
Shirt & broek   Be Quick Zutphen tenuetje
Kousen   blauw

 

Wedstrijdsecretaris senioren:
  Jasper Emmers
Telefoonnr   06 - 27 32 49 60
E-mail   wedstrijdsecretaris@bequickzutphen.nl
     
Wedstrijdsecretaris junioren en pupillen:   Jasper Emmers
Telefoonnr   06 - 27 32 49 60
E-mail   wedstrijdsecretarisjeugd@bequickzutphen.nl
     
Vertrouwenspersoon:   Rene Scholten
Telefoonnr   06 - 81 50 62 44
 E-mail   rene@scholtenzutphen.nl
     
Commissie:    
Algemene zaken   algemenezaken@bequickzutphen.nl
Bestuur   bestuur@bequickzutphen.nl
Be Quick Business Club   business@bequickzutphen.nl
Jeugd   jeugd@bequickzutphen.nl
Activiteiten   activiteiten@bequickzutphen.nl
Kantine   kantine@bequickzutphen.nl
Lagere elftallen   lec@bequickzutphen.nl
Ledenadministratie   ledenadministratie@bequickzutphen.nl
Penningmeester   penningmeester@bequickzutphen.nl
Public Relations   pr@bequickzutphen.nl
Toernooi   toernooicommissie@bequickzutphen.nl
Webteam   webteam@bequickzutphen.nl



voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!