Be Quick F3 2010/2011

Team foto

Be Quick F3 - de Hoven F2

Datum: 9-10-2010 | Bekeken: #207 | Door: bokkel

Wedstrijdstatistieken

Uitslag: 0 - 12
Scheidsrechter: Richard Noppen
De Hoven F2 is te sterk voor Be Quick F3

Met het mooie najaarszonnetje in de lucht mochten we vandaag onze kunsten demonstreren tegen de Hoven F2. Zonder Emre ( die een feestje had) maar met onze nieuwe aanwinst Mark, begonnen we om 10 uur aan onze 5e wedstrijd. Wij hadden er al 1 gewonnen, de Hoven had er pas 1 verloren. Pieter dacht al dat het een moeilijke wedstrijd zou gaan worden. Hij vertelde dat we gewoon goed ons best moesten gaan doen. Lekker proberen de bal af te pakken van de tegenstander. Niet bang zijn voor grote jongens of meisjes. En veel plezier hebben met het spelen van een potje voetbal.

 

Over de wedstrijd kan ik heel kort zijn. Precies zoals verwacht was de Hoven sterker. Deze jongens en meisjes spelen al een jaar in de F. Hebben al meer wedstrijden samen gevoetbald en hebben al vaker getraind. Zowel de eerste als de tweede helft hebben we heel erg ons best gedaan. Soms werd er supergoed gevoetbald. We probeerden al samen te spelen en iedereen deed zijn uiterste best om de ballen af te pakken. In de eerste en de tweede helft scoorde de Hoven 6 keer. We verloren de wedstrijd dus met 12-0.

Toch ben ik enorm tevreden over iedereen:

Mark: jouw allereerste wedstrijd. Je probeerde al heel goed om de bal af te pakken.Goed je best blijven doen op trainen, dan komt het zeker goed.

Jari: De eerste helft gekeept. Aan de doelpunten kon je niks doen. Tweede helft gevoetbald. Soms pak je al heel goed ballen af. Wel proberen om de hele wedstrijd mee te doen. Soms sta je te lang stil.

Noah: Ook deze wedstrijd weer heel veel gedaan. Soms probeer je net iets te veel alleen te doen. Het is af en toe beter om samen met een teamgenoot over te spelen.

Boas: Vandaag weer lekker fel en fanatiek. Soms net iets te gemakkelijk laat je de bal nog afpakken door een tegenstander.

Kevin: Met jouw lengte ben je de grootste van de F3. Je pakt heel veel ballen af van de tegenstanders. Nog iets beter proberen samen te spelen. Kost minder kracht en dan ben je niet zo snel moe.

Tom: Soms laat je hele goede dingen zien. Je probeert al schijnbewegingen te maken om zo de tegenstander te passeren. Wanneer je minder bang wordt voor de tegenstander ga je nog beter voetballen.

Milan: Jij rent over het hele veld ,PRIMA. Nog iets meer proberen om naar de tegenstander met de bal te rennen en hem dan af te pakken. Thuis ook goed oefenen op schieten.

Tycho: Normaal gesproken altijd heel aktief, vandaag ging het net even iets minder. Kan gebeuren. Volgende week weer goed je best doen.

Rick: Tweede helft gekeept. Ook jij kon niets aan de doelpunten van de Hoven doen.Als je aan het voetballen bent kan jij nog beter. Goed blijven oplettenen niet te veel slidings maken.

Stan: Jij gaat steeds beter voetballen. Jij bent bang voor niemand. Pakt al heel goed ballen af en probeert ook al tegenstanders te passeren.  Als het even tegen zit moet je niet gaan huilen. Is nergens voor nodig. Je hebt je best gedaan. Dat is het belangrijkste.

Emre: Vandaag was je er niet bij. Volgende week hopelijk wel weer.

Kort om: LEKKER BLIJVEN TRAINEN EN VEEL OEFENEN THUIS.

 

Volgende week spelen we tegen Warnsveldse Boys F11. We beginnen om 09:45. Graag om 09:30 uur bij Warnsveld aanwezig.

Tot woensdag.

Pieter