
Zaterdag 15 maart moest F3 (in het rood) aantreden tegen F4 van PAX. na de goede overwinning van vorige week tegen De Hoven had het F3 weer vertrouwen gekregen in hun spel. Voor de wedstrijd zijn we nog even bij elkaar gaan zitten om één en ander door te nemen. De stijgende lijn van de laatste tijd werd ook deze wedstrijd doorgezet. De spelers konden elkaar goed vinden, er werd goed na elkaar overgespeeld en ook het postitiespel wordt langzamerhand beter.

Direct na het beginsignaal werd PAX goed onder druk gezet door Be Quick. De ploeg uit Hengelo had moeite om in hun spel te komen. Toch werd er door PAX behoorlijk snel gescoord. Terwijl Be Quick met veel spelers op de helft van PAX was, kwam er een snelle counter en werd het onverdiend 0-1. Toch liet F3 de kopjes niet hangen en gingen ze door waar ze gebleven waren. Druk zetten op de tegenstander zodat ze niet in hun spel kondne komen. Dit kon Be Quick natuurlijk niet de hele tijd volhouden en PAX kreeg een beetje meer ruimte en ging zelf ook aanvallen. Toch bleef Be Quick gevaarlijk en werd de verdediging van PAX een beetje zenuwachtig. Eén van de verdedigers van PAX wilde iets te mooi doen en wist zijn eigen keeper te verrassen door een terugspeelbal, 1-1. Helaas was dit een kadootje van PAX welke ze weer gauw herstelde en werd het 1-2. Nu was mooi te zien dat F3 weer vertrouwen in zichzelf bleef houden want na deze tegenvaller bleven ze gewoon goed voetballen. Mehmet Ali wist door een geweldig schot de 2-2 te maken. Dit was ook de ruststand.

Na de rust is het altijd weer billenknijpen voor de leiders en de ouders. Ik weet niet wat de ranja met ze doet maar F3 is altijd een heel ander team na de rust. Het tempo is er dan vaak wel uit. Dit keer viel het allemaal reuze mee. Be Quick en PAX gingen weer gelijk op en iedereen dacht dat het een wedstrijd zou worden welke gelijk zou eindigen. Beide ploegen hadden ook recht op minimaal 1 punt. Helaas wou Maarten zijn grote held Gomes nadoen en had hij een grote uitworp in gedachten. Helaas voor Maarten en de rest van de ploeg gleed de bal uit zijn handen zo voor de voeten van de tegenstander. 2-3. Kort daarna werd het nog 2-4 en was de wedstrijd gespeeld.

Toch is deze nederlaag tegelijk winst voor F3. Er zit duidelijk vooruitgang in het spel en Harry en ik zijn tevrden over de vorderingen. Op de trainingen goed luisteren naar wat de trainers te vertellen hebben en dan komen er nog leuke wedstrijden aan.