Be Quick F2 wint derby van Fc Zutphen F5
Zaterdag 3 april maart speelden we thuis tegen Fc Zutphen F5
Start opstelling: Alex in het doel, Teun links achter, Gerjen rechts achter, Jelle middenveld, Tom linksvoor, Max rechtsvoor, Grey in de spits, Kerem wisselspeler.
De spelers en coaches van Fc Zutphen wilden vandaag niet verliezen en zetten de wedstrijd direct op scherp. Een vriendje van Grey speelde bij Fc Zutphen F5 en ook dat geeft iets extra’s.
De wedstrijd startte al om 9.00 uur en wij waren nog niet wakker en zeker niet scherp.
Het koste ons in de eerste helft de nodige moeite om de aanvalsdrift van Fc Zutphen af te slaan, maar onze verdedigers Teun, Gerjen en Keren gaven helemaal niets weg. Alex keepte vandaag weer uitstekend en had wederom een paar goeie reddingen.
In de eerste helft creëerden wel een aantal kansen, maar werd er onvoldoende werd overgespeeld. De wedstrijd ging op en neer en was zeer spannend.
Na 15 minuten werden we wakker en dat veranderde ook de wedstrijd, Grey gaf een voorzet aan Tom, die de 1-0 intikte.
De tweede helft verliep een stuk eenvoudiger en we kwamen geen moment meer in gevaar. Fc Zutphen probeerde het nog wel, maar echte opgelegde kansen kregen ze niet meer.
Max scoorde na een prachtige solo de 2-0 en bepaalde even later de eindstand op 3-0.
Jongens uitstekend gespeeld.
Geert Bulsink
Foto’s: Rob van de Graaf