DVOV E6 - Be Quick E4

Datum: 17-9-2011 | Bekeken: #189 | Door: Patrick Reeuwijk

Wedstrijdstatistieken

Uitslag: 4 - 1
Eerste wedstrijd; geen winst, wel een succes!

Zaterdagochtend, 08.00 uur. Ouders met de slaap nog in de ogen, trappelende spelers die staan te wachten op vervoer richting Velp. En dan de eerste wedstrijd met een nieuw team, een nieuwe trainer, een nieuwe begeleider. En dat is even wennen.

Aangekomen bij DVOV in Velp eerst snel het Be Quick-tenue aan, met wat hindernissen en daarna snel warmlopen. Trainer, Dion Molenaar, en begeleider, Patrick Reeuwijk, bespreken snel de opstelling en zorgen voor het opwarmen van de twee keepers; Luc en Aper.

Het team loopt zich warm onder leiding van Kian, die ook in de wedstrijd laat zien dat hij inzicht heeft in het hele spel. De wedstrijd begint, de tegenstander is fel en voert hoge druk uit op de verdediging. Onze enige echte dame, Yaren, laat zien wat ze waard is verdedigt samen met Laurens het doel. Helaas scoort de tegenstander al snel, doelman Aper moet helaas toekijken hoe de bal achter hem in het doel verdwijnt.

We spelen in overleg met de tegenstander 7 tegen 7, waardoor we niet vaak hoeven te wisselen. Laurens laat zien dat hij heel sterk is in het de tegenstander afhandig maken van de bal, Tijmen, Raven en Talha zijn met z'n drieen sterk voorin om de druk op de tegenstander te verhogen. Het samenspel is niet optimaal, waardoor de tegenstander nog twee maal de kans krijgt om door te breken richting het goal.

Na de rust en een oppeppend praatje van de trainer gaat het team weer vol goede moed aan de slag. En binnen de kortste keren wordt het spel gespeeld voor doel van DVOV waardoor Yunes en Talha er samen voor zorgen dat Stefano al snel kan scoren! De tegenstander laat dit niet op zich zitten en voert de druk weer op. Keeper Luc doet zijn uiterste best, evenals Mark en Tijmen. Helaas scoort de tegenstander nog 'n keer, waardoor de eindstand op 4-1 komt.

Ondanks verlies hebben we een geweldig leuke wedstrijd gehad, vooral omdat we hebben gezien waar we tijdens de trainingen aandacht aan gaan moeten besteden. Daarnaast staat er echt een team!

Volgende week spelen we in Zutphen tegen AZC!

Foto's