E1 eindigt op nette 4e-plaats
Zaterdag ochtend, 11 december. Na een week met veel regen was het vrijdag droog gebleven en zoals de berichten luiden: “de winter komt er aan”. Gelukkig heeft Sjaak geregeld dat de wedstrijd niet afgelast zou worden, want deze dag was eigenlijk nog de enige mogelijkheid om de laatste wedstrijd (die een paar weken geleden was afgelast) te spelen. Nu denk je, wat zijn de belangen. Wel, winst of verlies betekent respectievelijk een 6e- dan wel een 4e-plaats.
Bij de wedstrijdbespreking is hetgeen hierboven vermeld met de spelers besproken, waarbij tevens is aangehaald dat Sallandia ergens onder in de ranglijst staat. Maar toch het hoofd er goed bij houden want we hebben de laatste weken hele vreemde uitslagen gezien! De bespreking verliep heel relaxed, geen enkele druk op de spelers, gewoon lekker voetballen.
De wedstrijd had in de eerste helft een beetje vreemd spelbeeld. We waren verreweg de betere ploeg en scoorden 4 doelpunten, maar Sallandia wist ook 2 keer te scoren. Iets wat eigenlijk niet mag gebeuren. In de helft heeft Peter het spelletje nog eens goed en helder uitgelegd. De spelers weten het goed: niet bij de tweede paal gaan staan want dan is de voorzet voor de keeper, maar een paar meter terug! De tweede helft was een stuk beter. Een aantal spelers heeft in deze helft op verschillende posities gespeeld, hier zaten ook een paar wissels bij die direct resulteerden in doelpunten. Ook waren er fasen waar heel leuk (en goed) gecombineerd werd. Uiteindelijk scoorden we in deze helft nog 4 doelpunten en hielden we ons eigen doel schoon. Kortom de wedstrijd eindigde in 8 – 2. Be Quick was echt een maatje te groot voor Sallandia.
Na de wedstrijd snel douchen en dan nog even naar het jeugdhonk waar Peter trakteerde op een AA. Ook heeft Peter de eerste helft van het seizoen, de zogenaamde najaarscompetitie afgesloten. Conclusie van Peter:
- We (Peter en ondergetekende) hebben heel veel plezier beleefd aan het spel van de E1
- De E1 heeft 8 van de 10 wedstrijden goed gespeeld
- alle spelers zijn dit half jaar vooruit gegaan, elk op hun eigen niveau in doen en kunnen
- tijdens de winterstop periode doortrainen op het veld en spelen van oefenwedstrijden op diverse niveaus
De statistieken van de eerste helft seizoen 2009/2010:
- aantal doelpunten vóór = 63; aantal doelpunten tegen = 30; dus + 33
- aantal punten = 19; wedstrijden gewonnen = 6; gelijk = 1; verloren = 3
Coen (leider)
PS. Ik wens een ieder fijne feestdagen en een goed uiteinde. Op naar de tweede helft van het seizoen.