In de voorgaande weken was er voor Be Quick 2 weinig reden tot vreugde op de zondag ochtend. Door personele problemen was de seizoensopening uitgesteld. Daarom was de vreugde groot toen bleek dat er in het Warnsveldse bos voldoende spelers met een blauw-wit hemd stonden die op deze prachtige nazomerdag de bal met de voet wilden beroeren.
Het gemis van een enkeling werd aangevuld met 2 spelers uit de A1 en 1 uit het 8e in de personen van Tim, Pelle en Roy. Waarvoor dank heren!
Trainer Regillio had een opstelling uit de hoge hoed getoverd, die hij echter voor de wedstrijd alweer moest omgooien vanwege afwezigheid van Ohran en Frank (kwam iets later).. De 11 die het veld opstapten hadden echter de neuzen dezelfde kant op gezet in de kleedkamer en de opdracht was duidelijk: het Warnsveld zo moeilijk mogelijk maken en met winst het veld afstappen. De manier waarop dit moest gebeuren was ook uitgelegd dus alle ingredienten waren aanwezig om er een mooie pot van te maken.
Helaas bleek de opdracht, eenmaal op het veld, niet zo makkelijk uit te voeren als hierboven geschetst. Warnsveld speelde fel, aanvallend voetbal en kwam keer op keer door de defensie van Be Quick heen om keeper Willem op zijn kwaliteiten te testen. Het was dan ook aan Willem te danken dat het "maar" 4 - 0 stond bij de rust. De manier waarop Warnsveld aan deze voorsprong kwam lag voor een groot deel aan de aanvallende kwaliteiten van deze ploeg, maar ook zeker aan het gegeven dat ze werkelijk alle tijd en ruimte kregen om te doen wat ze wilden..
In de tweede helft maakte Harm R. na 13 maanden blessureleed zijn rentree en kwam Jillert erbij om de voorhoede te versterken.. De tweede helft was een compleet andere wedstrijd als de eerste. Ook deze helft werd gewonnen door Warnsveld maar er werd meer gevoetbald aan Be Quick zijde en dat geeft toch vertrouwen voor de nabije toekomst. Noemenswaardig was nog het prachtige doelpunt wat Jillert maakte (4 - 1). Hij kreeg de bal van achteren aangespeeld aan de zijlijn. Na een speler gepasseerd te hebben wist hij uit een moeilijke hoek de keeper van Warnsveld met een diagonaal schot te verschalken. Helaas kon Be Quick geen vervolg geven aan dit doelpunt en aangezien Warnsveld dat wel deed was de eindstand 6 - 1 voor de groen-witte gastheren.