Be Quick 2 (za) 2010/2011

Team foto Be Quick Zaterdag 2010-2011

Be Quick 2 (za) - csv Apeldoorn 7

Datum: 27-3-2011 | Bekeken: #366 | Door: FCWunderink

Wedstrijdstatistieken

Uitslag: 5 - 1
Scheidsrechter: Dhr Nieuwenhuis
Focus en Tactiek blijft de sleutel

 

Nadat wij vorig week de wedstrijd vooral (tactisch en qua bezetting in de eerste helft 6-1 ) uiteinderlijk verloren (7-4) van Wvv (gemiste penalty bij 6-4_)hadden velen vandaag weer wat goed te maken.

Wij begonnen vandaag in de volgende opstelling:

                                       Zomer

V Osch                          Meijer Van Eijk                    Helmink

                 G. Scholten   Becks          Weenink

S Scholten                    Loor                                        Di Gatti

Wissels:

Etmon, Van de ligt, Dennen, Van Dijk en Wunderink

Zoals verwacht probeerde CSV weinig weg te geven en met een counter het onmogelijk mogelijk te maken.

Wij lieten het balletje gaan, soms is een wat te laag tempo maar de kansen werden gecreerd en helaas voor ons lang tegen gehouden door de Keeper van CSV.

Na een voorgerechtje van Van osch was zijn voorzet de inleiding van zijn latere prima afstandschot. Na een goede stuit zat de bal door een prima pegel rond de40e minuut erin en was het 1-0.

Tevens het hoogte punt van de eerste helft, al was Van dijk scherper dan ooit tevoren ( op de bank.)

1-0 was natuurlijk spannend en graag wilde wij de 2-0 forceren om de wedstrijd naar ons toe te trekken.

In de 48e minuut kwam Wunderink voor di Gatti die vervolgens direkt werd gelanceerd (prima pass van wie?) om vervolgs een inlopertje van links aan Loor af te geven.

Loor prikte de bal  cool achter de keeper en zo was het 2-0 in minuut 49.

Becks werd gewisseld (minuut 60) voor Etmon en S Scholten ging naar de rechtshalf.

Het leuke van op links spelen is natuurlijk  dat je gevaarlijk kan worden met je betere rechter been en zo geschiede de 3-0 door Wunderink die na een aantal combinatie de 3-0 binnen schoot (rand 16) door een aanval binnendoor.

Al moet ik wel zeggen dat het natuurlijk super fijn tikken is op zo'n mooi veldje , hulde voor de driehoekjes in de 2e helft.

Vervolgens trof Loor door een prima aanval van de rechterkant na veel inzet de 4-0 en mocht ik meen door S Scholten de 5-0 op naam zetten door een prima schot binen de 16 na een prima uitgespeelde aanval over verschillende schijven.

Zo kregen wij de 3 punten verdient en smaakt de gouden rakker weer als vanouds.

Al baal ik nog steeds van WVV we hebben alles nog in eigen hand, Gewoon blijven focussen en blijven winnen dan staan wij virtueel nog steeds 3 punten voor.

Als iedereen alleen doet wat ie goed kan kunnen we het seizoen goed gaan afsluiten.

Spannend is het wel en dat is eigenlijk ook wel net zo leuk.

Tot volgende keer en leuk om te zien dat de aanhang goed vertegenwoordigd was: het bestuurd, de technische commissie, de 1e selectie, mede clubgenoten en de harde kern van ouders, vrienden en familie.

Prettige ZON-dag.!

Bas.

 

 

 

 

 

 

 

Geef reactie

:S :( :) :D :@ :P grr sick burp