Be Quick 1 - Zutphania

Datum: 25-4-2008 | Bekeken: #288 | Door: Webmaster1

Wedstrijdstatistieken

Uitslag: 0 - 1
Be Quick moet tot laaste speeldag bangen.

Met nog één uitwedstrijd te gaan, volgende week in Rozendaal tegen VVO, is Be Quick nog niet zeker van het vierdeklasseschap. Met één punt voorsprong op het Giesbeekse GSV '38 gaat het de laatst ronde in.

In de laatste thuiswedstrijd tegen stadsgenoot en overbuurman Zutphania leed het een 0-1 nederlaag. In een wedstrijd die geen winnaar verdiende kon Be Quick niet de stijgende lijn van de afgelopen weken voort zetten.

Be Quick begon zeer nerveus aan de confrontatie. Een nervositeit die zij in de loop van de wedstrijd niet van zich af konden spelen.

In de eerste helft hadden beide ploegen weinig kansen en was er een onnodige penalty, die door Werinussa, het enige wapenfeit, werd benut, zodat Zutphania met een 0-1 voorsprong ging rusten.

In de tweede helft kreeg Be Quick aanvankelijk, net als in de eerste helft, geen grip op het middenveld. Gaandeweg ging dat wat beter en kreeg het ook kansjes. In de slotfase leidde het offensief door Be Quick in enkele kansen die echter door de Zutphania doelman werden gekeerd.

Be Quick heeft het nog in eigen hand. Winst bij VVO betekent lijfsbehoud. Bij verlies van GSV'38 in Angerlo mogen ze zelfs verliezen.

Shirtsponsor

Sypromediagroep