Nu we hopelijk zo langzamerhand van die verschrikkelijke winter af zijn, de dagen lengen en de sneeuwklokjes weer te zien zijn, beginnen bij menig tuin-eigenaar de groene vingers weer te kriebelen. Er gaat weer geharkt, gesnoeid en gegraven worden. De grond kan ook wel weer wat voeding gebruiken en daarom is het maar goed dat Be Quick het u dit voorjaar weer heel makkelijk gaat maken. Hoogwaardige compost wordt bij aan huis afgeleverd. Geen gesleep, geen rommel in de kofferbak, kortom: Gemak.
Half februari komen Be Quickers in de avonduren bij u aan de deur om de bestelling op te nemen en op zaterdag 26 maart wordt de compost bezorgd.
1 ZAK KOST € 5 DRIE ZAKKEN € 12,50
De inhoud van een zak bedraagt 50 liter.
Mocht u niet thuis zijn, dan wordt er een folder in de brievenbus gedaan waarin staat hoe u alsnog mee kunt doen aan deze aantrekkelijke actie.
Voor bestellen of meer info klik
hier.
Bestellen kan ook telefonisch via:
Dolf ter Horst 542317
Sjaak Woltman 528385
Erik ter Burg 521872
Stanley de Wilde 528312